Ettevõte

Aastal 1876 asutatud Paulig on perefirma. Meie visioon on olla atraktiivne Euroopa ettevõte, mis innustab tarbijaid maitsma maailma maitseid. Soomes ja Baltimaades on Paulig turuliider.

Meie kohvivalikust leiavad maitseelamusi kõik kohvisõbrad. Suurköökidele ja kontoritele pakub Paulig erinevaid kohvilahendusi ja koolitusteenust. Ettevõtte peakontor ja kohvitehas asuvad Helsingis Vuosaari linnaosas. Helsingi kohvitehas toodab umbes 100 miljonit kohvipakki ehk umbes 45 miljonit kilogrammi kohvi aastas.

Paulig on rahvusvaheline toidu- ja joogiettevõte

Paulig on toidu- ja joogivaldkonnas tegutsev pereettevõte, mis arendab jätkusuutlikku toidukultuuri – sellist, mis on hea nii inimestele kui ka planeedile. Paulig pakub maitseelamusi: kohvid ja joogid, Tex Mex ja vürtsid, suupisted ja taimsed valikud. Ettevõtte kaubamärgid on Paulig, Santa Maria, Risenta, Gold & Green ja Poco Loco.  

Ettevõttes on kokku üle 2000 töötaja 12 riigis, kes töötavad selle nimel, et elu oleks tulvil maitseid – For a life full of flavour.  

Tahame olla muutuste esirinnas, sest teame, et hea maitse on parema maailma loomisel võtmetähtsusega. See, mida täna taldrikule paneme või tassi valame, on homse kujundamisel oluline. 

Vaata rohkem

Back to top