Maintenance of coffee machine

Kohvimasina hooldus

Kohvimasinate hooldus oma ala tippudelt!

Soovime, et iga kohvitass oleks nauding.  Nauditav kohvimoment tuleb kvaliteetsest kohvist ja veatult töötavast kohvimasinast. Kohvimasina hooldus kindlustab kohvijookide kvaliteedi ja kohvimasina laitmatu töö ka kõige tegusamates kohtades, olgu selleks kohvik, tankla, kontor või tehas. Meie hooldusmeeskond teostab erinevaid töid nagu kohvimasina hooldus, paigaldus ja rikete kõrvaldamine ning kohvimasina remont lepingulistele klientidele. 

Pauligi jaoks on jookide kvaliteet prioriteet. Meie valikusse kuuluvad üksnes need tooted ja seadmed, mis on enne sortimenti pääsemist läbinud põhjaliku kvaliteedikontrolli. Tänu pikaajalistele kliendisuhetele suudame mõjutada ka tootearendusprotsessi. Kvaliteedi tagamiseks on oluline kohvimasinate regulaarne hooldus.  

Hoolduspaketid

Vali hoolduspakett vastavalt vajadustele!

Pakume erinevaid hoolduspakette, mis vastavad teie vajadustele. Kas soovid vaid tavapärast hooldust või tahad, et ka rikked kataks vajadusel kuumakse? Kas soovid maksta osamaksetana või ainult pärast hooldust? Vali selline variant, mis sobib just sinu ettevõttele. Igal juhul tagame kvaliteetse hooldusteenuse ja rikete kõrvaldamise esimesel võimalusel. 

 

 

Maintenance of coffee machine
Meie hooldusteenuse puhul saad olla kindel kvaliteedis!
  • SCA sertifitseeritud hooldusmeeskond oskab tuvastada iga maitseerisuse
  • Pauligi hooldusmeeskond tegutseb kõikjal Eestis, mis tagab kiire reageerimise riketele
  • Hooldust ja remonti teostatakse nii espressomasinatele kui ka automaatsele kohvimasinatele ja muudele seadmetele
  • Automaatsete kohvimasinate ja espressomasinate puhastustabletid ja -vedelikud ning muud tarvikud saad tellida mugavalt meie veebipoest.  

 

Soovid paremaid kohvihetki? – Võta ühendust!

Teavet isikuandmete töötlemise kohta leiad siit.

Üleriigiline katvus

Pauligi hooldusmeeskond tegutseb kõikjal Eestis. Meil on kolm piirkondlikku esindust üle kogu riigi: Tallinnas, Tartus, Pärnus, mis võimaldab kiiret reageerimisaega ka kõige ootamatute väljakutsete korral. Tagame, et saate kiiresti ja lihtsalt ühendust meie teenindusmeeskonnaga, kes tunnevad teie ettevõtet ja teavad, mis seadmeid te kasutate. Tegeleme hooldustaotlustega ja lahendame võimalikud rikkeolukorrad esimesel võimalusel.

Takeaway coffee gas station
Professionaalne meeskond

Paulig PRO seadmete eest vastutavad tehnikud on oma ala tippspetsialistid. Meie meistrid ja tehnikud on läbinud praktilise SCA barista koolituse ning täiendavad oma oskusi regulaarselt nii ettevõttesisestel kui ka -välistel koolitustel. Tööohutus on meie meeskonna jaoks prioriteet, mida peame silmas igas asukohas. 

Thermoplan 4 maintenance
Ennetav korraline kohvimasina hooldus tagab masinate töökindluse!

Kohvimasinate töökindlus tagatakse korraliste hoolduste abil. Teostame kohvimasina hooldused planeeritult, vastavalt tootjapoolsele hooldusjuhendile. Meie meeskond teostab seadmete töö- ja tarbimisseiret ja esitab kokkulepitud aruanded seadmepõhiselt, sealhulgas tarbimise arengu, hoolduskäikude kuupäevad ja hulgad.

Keskkonnasäästlik hooldusteenus

Meie hooldusmeeskond peab lugu jätkusuutlikkusest. Kõik meie teenindusautod kasutavad kütuseks säästlikku CNG biogaasi. Pea kogu hooldusosakonna tööst on paberivaba ning töö korraldamine toimub elektrooniliselt.

Back to top